Március 15.

Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc 175. kerek évfordulóján iskolánk 6. osztályos tanulói emlékeztettek bennünket a forradalmi ifjak gondolatai által a szabadság, hazaszeretet, és az összefogás fontosságára, ünnepi műsoruk segítségével!❤️

Bihari Lajosné polgármester asszony ünnepi beszéde és az előadás után az önkormányzat, az intézmények és a civil szervezetek közös koszorúzással tisztelegtek az 1848/49-es forradalom és szabadságharc eseményi előtt.

A felkészítő pedagógusok Tóth-Nyitrai Éva és Jakubács László voltak.
A teremdekorációt Darabné Bihari Szilviának, a műsor hangosítását Sikur Lórántnak köszönjük!

Farsang az iskolánkban

Intézményünkben február 10-én tartottuk a farsangot. Ezúton is köszönetet mondunk:

Hegedűs Krisztián önkormányzati képviselő úrnak az anyagi támogatásért,

valamint köszönjük a tombolafelajánlásokat:

Bagi Évának, Darabné Bihari Szilviának, Diószeginé Orosz Tündének, a Harsányi Sport Egyesületnek, Lukács Mariettának, Varga Balázsnak, Varga Istvánnénak és Varga-Nagy Annamáriának!