Pályázatok

“Egy morzsát se hagyj”

  • A kedvezményezett neve:
    A Harsányi Hunyadi Mátyás Általános Iskoláért Oktatási Alapítvány

  • A szerződött támogatás összege: 16.405.030 Forint

  • A támogatás mértéke: A támogatás mértéke 100%.

  • A projekt tartalmának bemutatása:

    A projekt célja, hogy az egészséges életvitelhez szükséges tudás és készségek elsajátítását hatékonyan támogassuk. Ezáltal az egészség megőrzésének és a betegségek megelőzésének érdekében javul a gyermekek étkezési kultúrája, étkezési körülményei. Nő a várható élettartam és az egészségben eltöltött évek száma. A szemléletformálást és az egészséges táplálkozást érdekes programokkal népszerűsítjük. Munkánkat dietetikus szakember segíti. Az egészséges táplálkozáshoz szükséges tudás és készségek megszerzésének támogatása a szülők bevonásával történik.
  • A projekt tervezett befejezési dátuma: 2019.11.30.

  • Projekt azonosító száma: EFOP-1.8.5-17-2017-00051